Vernostný program

Milí klienti,

pretože si vážime Vašu návštevu v našom Rekreačnom domčeku D&B Konečná, neďaleko vyhľadávaného termálneho kúpaliska Podhájska, pripravili sme pre Vás, ktorí nás opakovane navštevujete "VERNOSTNÝ PROGRAM" ako prejav vďaky, že využívate naše služby.

1. Už pri druhom pobyte minimálne na 5 nocí získate 10% zľavu pre 2 osoby z pultových cien v Rekreačnom domčeku D&B Konečná.

2. Pri pobyte nad 7 nocí v rekreačnom domčeku získate okrem 10% zľavy pre 2 osoby z pultových cien aj BONUS a to 1x vstup pre 2 osoby do Soľnej jaskyne v penzióne Iveta v Radave.


EXTRA PRÉMIA

Po absolvovaní 5 pobytov v Rekreačnom domčeku máte nárok na "VÍKENDOVÝ POBYT ZDARMA!" Čaká na Vás aj špeciálny BONUS - fľaška sektu.

Vernostná karta je prenosná. Potešte Vašich rodinných príslušníkov alebo priateľov, ktorí si môžu na základe Vašej zapožičanej karty tiež uplatniť zľavu. Vaše a ich pobyty sa spočítavajú a Vy tak môžete EXTRA PRÉMIU získať rýchlejšie. Víkendový pobyt zdarma (2 noci) môžete čerpať v termínoch od 15.1. - 15.5. a od 1.10 - 20.12.

Podmienky:

Vernostnú kartu dostanete pri prvom pobyte v Rekreačnom domčeku D&B Konečná a je prenosná.

Vernostná karta je použiteľná výlučne na pobyt, ktorý nie je organizovaný a hradený zamestnávateľom alebo inou spoločnosťou či sprostredkovateľom.

Zľavu nie je možné kumulovať s inou zľavou.

Prevádzkovateľ je oprávnený zmeniť podmienky poskytovania vernostného programu ako i ukončiť vernostný program bez akýchkoľvek právnych nárokov na vyčerpanie zliav.

Prípadné zmeny podmienok vernostného programu nadobudnú platnosť dňom ich zverejnenia na stránke www.podhajskaubytovanie.com

Dúfame, že Vás opäť čoskoro uvítame v našom rekreačnom domčeku!

Platnosť : od 01.01.2014